Koncert charytatywny „ Aniołkowe granie”

Podsumowaniem akcji charytatywnej na rzecz dzieci z Państwowego Domu Dziecka w Wolicy był koncert w wykonaniu przedszkolaków z Bajkowego Prywatnego Przedszkola i uczniów naszej szkoły. Koncert ten odbył się 12 stycznia 2018 r. w Domu Parafialnym Kolegiackiego Kościoła p.w. WNMP w Jaśle.

Wśród zaproszonych gości obecny był m.in. Wizytator CEA w Warszawie – Krzysztof Szczepaniak, który w ciepłych słowach podziękował i pogratulował wszystkim wzięcia udziału w tej szlachetnej akcji.

Licznie zgromadzona publiczność miała okazję obejrzeć i usłyszeć „jasełka” w wykonaniu przedszkolaków i przepiękne kolędy zaprezentowane przez duet gitarowy- Zuzannę Karp, Aleksandrę Kmiecik z klasy Jarosława Stompla oraz chór i orkiestrę Państwowej Szkoły Muzycznej I st. i Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II st. Zespoły zostały przygotowane przez Monikę Twarduś i Mateusza Gałuszkę, który był także dyrygentem.

Dyrektor Domu Dziecka i wychowankom zostało przekazane symboliczne serce z datkami. Był to wzruszający moment, a uśmiechy na twarzach podopiecznych Domu Dziecka, były dowodem na to, że cała akcja była bardzo potrzebna! Wszystkim darczyńcom z serca dziękujemy.