KONKURS S. WOYTOWICZ

XIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. S. Woytowicz

 

LAUREACI XIII OKMI w JAŚLE:

I kategoria wiekowa (do 13 lat)

fortepian, nagrodzeni: 1. ex aequo Angelika Słowik (SM I st. w Tuchowie), Tatiana Bryja (PSM I i II st. w Nowym Targu, filia Rabka Zdrój), 2. Zuzanna Homoncik (PSM I i II st. w Jaśle), 3. ex aequo Mateusz Wilk, Jakub Depczyński (obaj PSM I st. w Jaśle), Nadia Kopkowicz (PSM I i II st. w Nowym Sączu), Paweł Batko (PSM I i II st. w Wadowicach), wyróżnieni:Marcel Stańczyk, Wojciech Wądrzyk (obaj PSM I i II st. w Wadowicach), Marcelina Pietruszka (PSM I i II st. w Nowym Sączu), Antoni Kurzeja (POSM I st. w Katowicach), Sanae Harada (PSM I i II st. w Wadowicach, wyróżnienie dla najmłodszego wykonawcy);

 

instrumenty smyczkowe i szarpane, nagrodzeni: 1. Magdalena Kruczała (PSM I i II st. w Wadowicach), 2. ex aequo Nikodem Stępień (PSM I st. w Będzinie), Natalia Hudy (ZSM w Sosnowcu), 3. Weronika Cygan (PSM I i II st. w Stalowej Woli), wyróżnieni: Michalina Kostka (ZSM w Tychach), Aleksandra Pyzińska (ZPSM w Dębicy);

 

instrumenty dęte i akordeon, nagrodzeni: 1. Marlena Kasprzyk (SM I st. w Domosławicach), 2. Mateusz Rusnok (SM I st. w Rymanowie), 3. Damian Olszyński (SM I st. w Rymanowie), wyróżnieni: Zofia Antonina Górnicka (PSM I st. w Białymstoku), Joanna Pelczarska (ZSM w Krośnie).

 

II kategoria wiekowa (do 16 lat)

fortepian, nagrodzeni: 2. ex aequo Grzegorz Malacina (PSM I i II st.w Nowym Targu, filia Rabka Zdrój), Hubert Boczniewicz (OSM I i II st. w Żaganiu), 3. Jakub Niewiadomski (POSM II st. w Krakowie), wyróżniona:Oliwia Polak (PSM I i II st. w Nowym Targu);

 

instrumenty smyczkowe i szarpane: 1. Wiktor Mieczykowski (PSM II st. w Płocku), 2. Adrianna Łukaszczyk (PSM II st. w Krakowie), 3. ex aequo Gabriela Baltaza (PSM II st. w Krakowie), Marta Papierz (POSM II st. w Krakowie), wyróżniona: Kamila Malczyk (POSM II st. w Katowicach);

 

instrumenty dęte i akordeon: 2. Maciej Ochwat (Prywatna SM I i II st. w Jaśle), 3. Kacper Sajdak (ZSM w Krośnie), wyróżnieni: Kinga Bezpalko (ZPSM w Krakowie), Szymon Mikuszewski, Paweł Krupa (obaj OSM II st. w Krośnie).

 

III kategoria wiekowa (do 20 lat)

fortepian, nagrodzeni: 1. Dawid Ganczar (OSM I i II st. we Wrocławiu), 2. ex aequo Krzysztof Goliszek (SM I i II st. w Lublinie), Bartłomiej Burakowski (PSM I i II st. w Lublinie), wyróżnieni: Jakub Madyniak (PSM I i II st. w Zamościu), Dominik Gilewski (POSM II st. w Krakowie);

 

instrumenty smyczkowe i szarpane, nagrodzeni:2. Gabriela Graboń (PSM I i II st. w Sanoku), 3. ex aequo Franciszek Jonasz Lewocki (SM I i II st. w Lublinie), Aleksandra Rogalska (ZPSM nr 4 w Warszawie), wyróżnieni:Iga Dąbrowska (NSM II st. w Dębicy), Wojciech Chmielewski (PSM II st. w Krakowie), Zofia Trybus (ZSM w Krośnie);

 

instrumenty dęte i akordeon, nagrodzeni: Maria Gmyrek (ZPSM w Bielsku-Białej), 2. Rafał Kleszcz (NSM II st. w Dębicy), 3. ex aequo Dominik Sroka (ZSM w Krośnie), Marcin Zięba (Pryw. SM I i II st. w Jaśle),wyróżnieni: Katarzyna Janus (KNOSM II st. w Nowym Sączu), Zofia Dutkiewicz (ZPSM nr 1 w Warszawie), Maciej Łuszczewski (ZPSM w Tarnowie).

 

Harmonogram przesłuchań:

Fortepian

Instrumenty smyczkowe i szarpane

Instrumenty dęte i akordeon

 

Próby akustyczne:

Fortepian

Instrumenty smyczkowe i szarpane

 

Koncert laureatów odbędzie się w piątek 23 marca 2018 r. o godzinie 19:00

 

Regulamin konkursu (pobierz)

Karta zgłoszenia (pobierz)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (pobierz)

 

 

 

XII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. S. Woytowicz

XI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. S. Woytowicz

X Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. S. Woytowicz

 

Lista kandydatów
przyjętych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jaśle
dostępna jest w sekretariacie szkoły