Popis uczniów klasy I cyklu sześcioletniego

Debiut sceniczny, to niezwykłe wydarzenie w życiu każdego wykonawcy.

      Dla uczniów klasy I cyklu sześcioletniego, takim wyjątkowym dniem był popis klasowy, który odbył się 23.05.2022 roku w auli naszej szkoły.

      Odświętnie ubrani, pełni pozytywnych emocji, nasi pierwszoklasiści z powodzeniem zaprezentowali swoje umiejętności gry na instrumencie. Te umiejętności i ich przekaz, to wytężona praca, ale także i pasja muzyczna, zarówno występujących dzieci jak i ich nauczycieli. To również poświęcony ogrom czasu dla swoich pociech przez rodziców oraz opiekunów, by mogły one uczęszczać do tej szkoły i rozwijać talent muzyczny.

      Dopełnieniem solowych prezentacji podczas popisu, był występ  pierwszoklasistów jako zespołu muzycznego. Nastrojowe wykonanie piosenki „Bardzo kocham moją mamę”, dedykowane wszystkim mamom z okazji ich święta, wzruszyło wszystkich słuchaczy. Również niemały zachwyt wzbudził zespół instrumentów perkusyjnych.

       Obie  prezentacje przygotowała na lekcjach rytmiki pani dyrektor Renata Osikowicz- Wyroba, która także akompaniowała swoim podopiecznym podczas ich solowych i zespołowych występów.

       Koncert przygotowała i poprowadziła pani Elwira Szpak, a nad jego realizacją czuwała pani Małgorzata Bosak-Skrzyszowska.